ul. Toruńska 1A/23 500 208 840 kaid@kaid.pl

Usługi - kaid.pl

Poznaj nasze usługi!

Nasze usługi reklamowe obejmują projektowanie, planowanie i produkcję reklam oraz spotów reklamowych, a także tworzenie stron internetowych.

Internet
Strony WWW

Profesjonalna strona internetowa to wymóg obecnych czasów. Każdego dnia miliony ludzi filtruje Internet w poszukiwaniu stron oferujących potrzebne im usługi bądź towary.

Uważamy, że Twoja strona internetowa jest odzwierciedleniem Ciebie, dlatego tworzymy niepowtarzalne i nieszablonowe projekty stron, sklepów oraz serwisów internetowych. Jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami i współczesnymi trendami.

Dbamy o to aby strona naszego klienta była nowoczesna, funkcjonalna oraz mobilna.

DOSTĘPNE PAKIETY WWW

Ceny tworzenia stron WordPress mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Reklama zewnętrzna

Litery przestrzenne czy podświetlany kaseton to tylko niektóre z możliwości oznakowania siedziby firmy lub czytelnego odesłania do kluczowego dla jej istnienia miejsca.

Wielkość i kształt ma duże znaczenie przy funkcji informacyjnej reklamy. Koncepcja projektu wymaga dostosowania do możliwości miejsca jej ekspozycji. Staranny dobór materiałów, solidne wykonanie, sprawny montaż to gwarancja efektownej i czytelnej reklamy.

My to wszystko wiemy. I robimy!

Tworzymy:
- litery przestrzenne 3D
- kasetony
- totemy

Oferujemy kompleksowe usługi związane z reklamą wizualną, zaczynając od projektu i wirtualnej wizualizacji, a skończywszy na wykonawstwie i serwisie.

Reklama Mobilna

Działania promocyjne poza siedzibą firmy wymagają odpowiedniej oprawy. Zewnętrzna reklama mobilna w postaci m.in.: flag czy potykaczy, uzupełnia działania prowadzone w czasie eventów oraz prezentacji firmy.

Tworzymy:
- roll-upy
- potykacze
- balony reklamowe
- namioty reklamowe
- flagi
- ścianki prezentacyjne
- i wiele więcej!

Poligrafia

Wizualizacja firmy, która towarzyszy nam na co dzień jest istotnym elementem rozpoznawalności marki. Firmowy kalendarz czy elegancka wizytówka wręczona Klientowi utrwala wizerunek marki. Ulotka informacyjna i plakat umożliwią szybkie i proste komunikowanie istotnych treści.

Bardziej rozbudowane pomysły zamykamy w formacie indywidualnie projektowanych folderów reklamowych.

Wycinanie w laserze
Gadżety

Gadżety reklamowe i upominki technologiczne szybko stają się wybieranymi przez klientów markowymi upominkami biznesowymi o dużej wartości i atrakcyjności.

Technologia laserowa umożliwia niezwykle dokładne i trwałe znakowanie dowolnym wzorem powierzchni metalowych, drewnianych, szklanych, skórzanych, plastikowych, ceramicznych itd.

Możemy również precyzyjnie wycinać dowolne kształty z kartonu, pleksi, sklejki itd.

Drobne gifty znakowane logotypem firmy to standardowy, ale ponadczasowy upominek dla Klientów. Szeroki asortyment pozwala wybrać i spersonalizować gadżet niezależnie od branży i ilości. Eleganckie pióro Parkera dla Prezesa czy kolorowe ołówki dla przedszkolaków – żadnych ograniczeń!

Pieczątki

Oferujemy wiele wzorów, takich jak znaczki adresowe, niestandardowe stemple z logo, stemple do podpisów i stemple biznesowe. Zaprojektujemy pieczątkę Twojego pomysłu.

Wykonujemy pieczątki z gumy stemplarskiej grawerowanej laserem. Technologia ta zapewnia większą trwałość i dokładność pieczątki. pomysłu.

Polecamy oprawki samotuszujące renomowanych firm stemplarskich np. TRODAT lub COLOP.

Grawerton

Grawerton to system, który umożliwia nadruk dowolnego projektu graficznego na powierzchni metalowej.

Technologia ta jest wykorzystywana głównie do wykonywania okolicznościowych dyplomów, gratulacji, certyfikatów, okolicznościowych pamiątek, podziękowań i życzeń, tabliczek i numerków drzwi, identyfikatorów i tabliczek znamionowych, tablic informacyjnych, tabliczek na puchary itd.

Jeżeli nie znalazłeś powyżej tego czego szukasz skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością Ci pomożemy.
Zadzwoń, napisz e-maila lub skontaktuj się z nami w jakikolwiek inny sposób – szybko i rzetelnie odpowiemy na każde pytanie.