Projekty.
Webdesign.
Marketing.

Potrzebujesz reklamy? Projektowanie to dla Ciebie czarna magia? Dla nas to pikuś! Nasze studio reklamy zajmie się produkcją i wydrukiem wszystkich elementów wizerunkowych Twojej firmy. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić! Jesteśmy lokalną Agencją Reklamową – znajdziesz nas w Olsztynie.

+20 LAT
NA RYNKU

Agencja Reklamowa KAID już ponad 20 lat działa na olsztyńskim rynku mediów reklamowych. Tworzą ją ludzie związani ze światem reklamy z wyboru i z zamiłowania. Pasja i doświadczenie są mianownikiem do sprawnej realizacji – od projektu graficznego aż po wkręcenie ostatniej przysłowiowej śrubki.

KAID współpracuje z firmami, które stawiają na rynku swoje pierwsze kroki, tworząc dla nich identyfikacje wizualną, ale również z firmami z wieloletnim stażem, wychodząc naprzeciw ich dynamicznym potrzebom i wysokim wymaganiom.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Tworzymy, promujemy, drukujemy…

Świadczymy usługi w branży reklamowej, począwszy od poligrafii i reklamy drukowanej, aż poprzez znakowanie odzieży oraz tworzenie kompleksowych stron internetowych. Zapewniamy usługi wsparcia reklamowego, które obejmują zarówno projektowanie, jak i produkcję.

Web Design

Projektowanie graficzne

Strategia

Planowanie

Marketing

Wsparcie serwisowe

POTRZEBUJESZ WYCENY?

Wypełnij formularz podając jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zlecenia. Dzięki temu będziemy mogli dokładniej ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.