Trochę statystyk

Statystyczny Polak (w wieku 16-64 lata) spędza w internecie 6 h 44 min na dobę, w tym 2 h w mediach społecznościowych. Dla porównania – telewizję oglądamy około 3 h 15 min, a prasę internetową i drukowaną (łącznie) czytamy przez 1 h 16 min.

Dzięki tym statystykom możemy dowiedzieć, że w dzisiejszych czasach media społecznościowe są bardzo istotne dla Twojej firmy by mogła pozyskiwać nowych klientów.

ile-czasu-polacy-w-internecie-2021

ILE CZASU POLACY SPĘDZAJĄ W INTERNECIE? - DANE Z 2021 ROKU

facebook-dane-w-polsce-2021

ODBIORCY FACEBOOK'A W POLSCE - DANE Z 2021 ROKU

Siła Facebook’a

Wbrew powszechnej opinii Facebook to wcale nie skupisko młodzieży! Okazuje się, że flagowa platforma Marka Zuckerberga najbardziej angażuje osoby od 35 roku życia w górę! Z reklamą możemy tam dotrzeć nawet do 18 mln Polaków. W reklamy częściej klikają kobiety – ok. 23 razy na miesiąc, a mężczyźni ok. 15.

Dzięki temu pomożemy ci dotrzeć do każdej grupy. Wybierzemy dla ciebie najlepszą strategie by twoja firma otworzyła się na nowo.

Jak możemy Ci pomóc?

Jako agencja mediów społecznościowych nie musimy mówić, jak tajemnicze i mylące mogą być media społecznościowe. Jest tak wiele serwisów społecznościowych, w które możesz zainwestować – i tak wiele sprzecznych porad, jak uzyskać wyniki. Może już sam eksperymentowałeś z mediami społecznościowymi? Jeśli tak, to bez wątpienia wyrywałeś sobie włosy, próbując zrozumieć, dlaczego nie osiągasz rezultatów.

Cóż, teraz możesz się zrelaksować. Współpracujemy z firmami, które chcą uzyskać wyniki w mediach społecznościowych, ale nie mają na to czasu ani wiedzy. Zlikwidujemy Twój ból głowy w mediach społecznościowych i damy Ci wyniki, których pragniesz.

Nasi doświadczeni menedżerowie mediów społecznościowych mają całą wiedzę, której potrzebujesz, aby naprawdę zacząć widzieć namacalne leady, sprzedaż lub cokolwiek innego, czego potrzebujesz w swoich mediach społecznościowych.

Etapy naszej pracy:

1 ETAP

Zdefiniujemy grupę docelową i pożądany efekt końcowy Twojej obecności w mediach społecznościowych.

2 ETAP

Stworzymy Twój profil w mediach społecznościowych, który będzie magnesem dla pożądanych odbiorców.

3 ETAP

Aktywnie podejmiemy kroki, aby Twoje profile w mediach społecznościowych były widoczne dla właściwych osób.

Facebook

prowadzenie profilu na facebooku agencja reklamowa
  • Reklamy na Facebooku to ważny sposób na nawiązanie kontaktu z odbiorcami w największej na świecie sieci społecznościowej. Jak duży? Dokładnie 2,80 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie.

  • Jasne, to imponująca liczba. Ale reklamy na Facebooku mają na celu dotarcie z Twoją wiadomością do dokładnie odpowiedniego segmentu tych osób.

  • Jeśli budujesz stronę na Facebooku tylko po to, aby odznaczyć jeszcze jedną rzecz z listy rzeczy do zrobienia, pomyśl jeszcze raz. Prawdziwy marketing na Facebooku wymaga konsekwentnego, długoterminowego zaangażowania. Ale obiecujemy, że świadomość i popyt będą tego warte. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

Instagram

prowadzenie profilu na instagramie agencja reklamowa
  • Instagram to druga najczęściej odwiedzana sieć po Facebooku. Popularne medium społecznościowe typu visual first odwiedza ponad miliard aktywnych użytkowników miesięcznie i 500 milionów codziennych relacji na Instagramie.

  • Wszyscy i ich pies (dosłownie) są na Instagramie.

  • Wzrost liczby marek, które rozwinęły swoją obecność na platformie, gwałtownie wzrósł. Oberlo szacuje, że 71% amerykańskich firm korzysta z Instagrama.

  • Ale czy warto poświęcić im czas i czy Twoja firma również powinna być na platformie? Odpowiedź brzmi TAK!

Potrzebujesz pomocy?

Dalej nie do końca wiesz, który format jest dla Ciebie? Nic nie szkodzi! Skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością Ci w tym pomożemy.

Zadzwoń.

500 208 840

Pn. - Pt.

9:00 – 16:00