Reklama zewnętrzna i wewnętrzna 2017-11-08T12:23:32+00:00

Project Description

REKLAMA WIZUALNA

REKLAMA ZEWNĘTRZNA I WEWNĘTRZNA

Wykonujemy wiele produktów i usług, które pomogą Państwu wypromować swoją markę. Jesteśmy bezpośrednim producentem systemów reklamy wizualnej. Działając na rynku reklamy nieprzerwanie już od 20 lat, możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem w naszej branży.
Specjalizujemy się w produkcji i montażu wszelkiego typu nośników reklamy zewnętrznej od tablic reklamowych przez pylony, reklamy świetlne, prezentery multimedialne po rozwiązania wielkoformatowe. Zapewniamy kompleksową obsługę i dostawę według indywidualnego zapotrzebowania.

  • Print Design Services

  • Content Marketing

  • PPC Advertising

Wykorzystując nowoczesny sprzęt komputerowy i techniczny oraz najwyższej jakości materiały do produkcji, jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę produktów, które wykraczają poza przyjęte ramy reklamy zewnętrznej.
Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Potwierdza to fakt, że współpraca z obsługiwanymi przez nas firmami nie ogranicza się do jednego projektu tylko owocuje wieloletnią współpracą.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

– produkcja systemów wizualizacji z plexi, PCV
– ekspozycje i reklamy wolnostojące jak rollupy, x-bannery itp.
– wydruki wielkoformatowe na foliach samoprzylepnych, banerach
oraz papierach oraz płytach PCV
– wycinanie liter i znaków z folii samoprzylepnych
– wycinanie i obróbka liter przestrzennych ( styrodur )
– wyklejanie
– produkcja kasetonów, tablic, szyldów