Poligrafia 2017-11-08T12:23:21+00:00

Project Description

Poligrafia

DRUK CYFROWY I OFSETOWY

Oferta poligraficzna jest niezbędnym elementem świadczonej przez nas kompleksowej obsługi firm.
Dzięki ścisłej współpracy z profesjonalnymi i sprawdzonymi drukarniami możemy zaoferować doskonałą jakość druku w bardzo konkurencyjnych cenach. Przejmujemy odpowiedzialność za przygotowanie do druku i nadzór produkcji – klient otrzymuje gotowy, wysokiej jakości produkt.

  • Foldery reklamowe

  • Ulotki

  • Wizytówki

  • itp.

Nasza oferta poligraficzna jest niezbędnym elementem świadczonej kompleksowo obsługi firmy. Skupiamy się na działaniach zapewniających bliski kontakt klienta z ofertą. Profesjonalnie wyglądające materiały reklamowe takie jak foldery, katalogi, ulotki czy nawet wizytówki wpłyną na pozytywny wizerunek Firmy w oczach Twojego klienta.

Dzięki ścisłej współpracy z profesjonalnymi i sprawdzonymi drukarniami możemy zaoferować doskonałą jakość druku w bardzo konkurencyjnych cenach. Przejmujemy odpowiedzialność za opracowanie projektu graficznego, przygotowanie do druku i nadzór produkcji – klient otrzymuje gotowy, wysokiej jakości produkt.

Nasza oferta obejmuje: ulotki, katalogi, wizytówki, plakaty, teczki, papiery firmowe, notesy, zaproszenia, kartki okolicznościowe, broszury, itp.