Loading...
O NAS 2017-11-08T15:54:49+00:00

Trochę o nas:

KAID – Agencja Reklamowa powstała w 1992 roku. Długoletnia, aktywna obecność na rynku zaowocowała olbrzymią ilością zrealizowanych prac reklamowych i ugruntowaniem naszej pozycji. Najbardziej nas cieszy stale powiększająca się lista zadowolonych klientów.

Dysponujemy bardzo bogatym parkiem maszynowym co jest podstawowym atutem wyróżniającym nas spośród innych podobnych firm. Umożliwia to nam kompleksową realizację zleceń oraz bezpośrednią kontrolę jakości przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen. Stale unowocześniane zaplecze techniczne pozwala na szybkie wdrażanie nowinek i realizację nawet najbardziej śmiałych koncepcji. Profesjonalna obsługa z bogatym doświadczeniem zapewnia doradztwo i komfort współpracy na każdym etapie realizacji.

Jesteśmy całkowicie świadomi tego, że każda nasza praca jest naszą wizytówką, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby klient był w pełni zadowolony.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jacy jesteśmy?
Doświadczeni…ale elastyczni
Odpowiedzialni ale nie nudni…
Konkretni ale z fantazją!
Kreatywni… bez żadnego „ale”!

Nasze usługi

Katalog KAID to być może pierwsze Państwa spotkanie z naszą ofertą. Zachęcamy do zapoznania się z jego zawartością i kontaktu z nami. Wspólnie sprecyzujemy Państwa potrzeby i staniemy na przeciw Państwa oczekiwaniom. Agencje Reklamowa KAID działa na olsztyńskim rynku mediów reklamowych już ponad 20 lat. Tworzą ją ludzie związani ze światem reklamy z wyboru i z zamiłowania.
Pasja i doświadczenie są mianownikiem do sprawnej realizacji – od projektu graficznego aż po wkręcenie ostatniej przysłowiowej śrubki.

REALIZACJE

JEŚLI POSIADASZ POMYSŁ, Z KTÓRYM MOŻEMY CI POMÓC

Skontaktuj się!